Suplement diety Alkotox – opinie, cena i skład

Polski rynek suplementów diety nie gwarantuje dostępu do wielu sprawdzonych środków ułatwiających leczenie alkoholizmu. Właśnie dlatego Alkotox to wyjątkowy produkt, który skutecznie pozwala uporać się z problemem uzależnienia od alkoholu. Ile kosztuje? Jaki ma skład? Co mówią opinie konsumentów? Dowiedz się, czym jest Alkotox i jak wspomaga terapię osób nadużywających alkohol.

Wyjątkowy suplement diety. Czym jest Alkotox?

Mimo że alkoholizm stanowi poważny problem społeczny, wciąż brakuje skutecznych metod powstrzymywania tej choroby. Obecnie stosuje się przede wszystkim długotrwałe terapie psychologiczne oraz leczenie farmakologiczne. W obu przypadkach elementami wspomagającymi kurację mogą być dodatkowe środki lecznicze. Należy do nich między innymi Alkotox, czyli wyjątkowy suplement diety dla każdego, kto potrzebuje solidnego wsparcia w zwalczaniu uzależnienia. To jeden z najpopularniejszych produktów tego typu na polskim rynku.

Jakie są zalety kropli Alkotox?

Krople Alkotox zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów, ponieważ:

 • zawierają tylko naturalne składniki bez dodatków pochodzenia sztucznego;
 • nie uzależniają osób przyjmujących je regularnie;
 • wpływają pozytywnie zarówno na formę fizyczną, jak i psychiczną;
 • odznaczają się łatwym sposobem przyjmowania;
 • nie wywołują nudności, a brak nieprzyjemnego smaku zachęca do stosowania.

Leczenie alkoholizmu – jak działają krople Alkotox?

Alkotox występuje w postaci kropel. Bazują one na naturalnych składnikach, które regulują procesy zachodzące w organizmie. Dzięki temu zwiększają efektywność walki z nałogiem u ludzi dotkniętych nawet głębokim alkoholizmem. Krople Alkotox:

 • poprawiają krążenie w układzie krwionośnym;
 • zapewniają wzrost wydajności płuc;
 • oczyszczają wątrobę z trucizn alkoholowych;
 • łagodzą niepokój, irytację i napięcia psychofizyczne;
 • wzmacniają zdolność koncentracji.

Połączenie tych funkcji sprawia, że przy prawidłowym stosowaniu krople Alkotox mocno ograniczają chęć spożywania alkoholu.

Co zawierają krople Alkotox? Skład suplementu

W pełni naturalny skład jest największym atutem suplementu diety Alkotox. Produkt nie zawiera sztucznych substancji, dlatego gwarantuje bezpieczniejsze leczenie niż wiele konkurencyjnych środków leczniczych. Do najważniejszych elementów receptury należą:

 • mięta – niweluje stres wywołujący potrzebę picia alkoholu;
 • czarna borówka – przyspiesza regenerację narządów;
 • lukrecja – zapobiega degradacji komórek organizmu;
 • ostropest plamisty – wspomaga pracę układu pokarmowego;
 • dzika róża – chroni tkanki wewnętrzne przed uszkodzeniami.

Odpowiedni udział poszczególnych ekstraktów w kroplach Alkotox daje wymierne korzyści. Korzystanie z suplementu zgodnie ze wskazaniami producenta znacznie ułatwia zachowanie właściwej formy fizycznej i psychicznej podczas terapii alkoholowej.

Jak prawidłowo stosować krople Alkotox?

Według informacji zawartych na ulotce dołączonej do opakowania, krople Alkotox należy przyjmować w dawkach po 5 gramów dziennie. Zaleca się stosowanie ich razem z posiłkami lub napojami. Najwygodniejszym sposobem jest popijanie niewielkiej ilości suplementu szklanką wody lub soku. Poza przestrzeganiem maksymalnej porcji środka Alkotox trzeba brać również pod uwagę również pozostałe rady zamieszczone w instrukcji

Kiedy nie stosować kropli Alkotox? Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zażywania kropel Alkotox mogą być przede wszystkim uczulenia składniki produktu. Pomimo naturalnego pochodzenia wszystkich substancji, niektóre z nich powodują niechciane dolegliwości u ludzi wrażliwych. Przed rozpoczęciem korzystania z suplementu diety Alkotox warto upewnić się, czy nie w naszym przypadku nie zachodzi ryzyko reakcji alergicznych. W tym celu dobrze udać się do zaufanego lekarza. Ponadto producent odradza przyjmowanie kropel przez kobiety ciężarne i karmiące piersią.

Jakie są potencjalne skutki uboczne stosowania kropli Alkotox?

Krople Alkotox nie zawierają sztucznych substancji, co niemal całkowicie eliminuje występowanie skutków ubocznych. Jeśli pojawiają się negatywne efekty, to zazwyczaj obejmują niegroźne dla zdrowia reakcje alergiczne. Jednak każda osoba uzależniona od alkoholu powinna zweryfikować swoją tolerancję na poszczególne elementu receptury Alkotox, aby uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości.

Czy krople Alkotox są skuteczne? Opinie kupujących

Ludzie, którzy stosują krople Alkotox, potwierdzają ich wysoką skuteczność. Po dłuższym okresie zażywania suplementu zdecydowana większość konsumentów dostrzega pozytywną zmianę w funkcjonowaniu organizmu podczas walki z nałogiem. Pozytywne opinie świadczą o stopniowym uspokojeniu zszarganych nerwów, wyeliminowaniu fizycznych dolegliwości związanych z piciem alkoholu oraz znacznym ograniczeniu chęci sięgania po niego na co dzień.

Dorota, 42 lata

Wiele osób zapomina, że alkoholizm dotyka też kobiety. Walczyłam z nałogiem bardzo długo, ale ten wciąż wracał. Jego pierwsze oznaki pojawiły się tuż po urodzeniu pierwszego dziecka, a potem z każdym rokiem stawał się coraz silniejszy. Czasem na jakiś czas go zwalczałam, jednak przy okazji jakichkolwiek problemów życiowych znowu sięgałam po alkohol. I tak w kółko. Ucierpiały na tym moje relacje z mężem oraz dziećmi, które dorastając, nieraz widziały mnie w okropnym stanie. Na Alkotox trafiłam przypadkowo, gdy zawiodły inne metody oraz suplementy. Żaden inny suplement diety nie pozwolił odstawić alkoholu tak szybko, a przy tym długotrwale. Obecnie nadal nękają mnie natrętne myśli o spożywaniu alkoholu, ale dzięki tym kroplom potrafię je odrzucać. 

Dariusz, 38 lat

Większość życia pracowałem na budowach w różnych lokalizacjach. Zazwyczaj jechaliśmy całą brygadą na kilka tygodni daleko od domu. Można sobie wyobrazić, jak to wyglądało. Po wykonaniu wyznaczonych zadań wracaliśmy do naszych kwater robotniczych. Każdego wieczora w grupie kilku facetów wypijaliśmy ogromne ilości piwa, a czasem też mocniejszych alkoholi. Czas spędzany na delegacjach kojarzyłem niemal wyłącznie ze spożywaniem alkoholu, dlatego szybko się uzależniłem. Między wyjazdami, gdy powinienem poświęcić swoją uwagę rodzinie, wolałem siedzieć w ogrodzie lub garażu z piwem. W pewnym momencie nałóg mnie przerósł, co przełożyło się na poważne kłopoty rodzinne. Krótko mówiąc, byłem niebezpieczny nawet dla własnych dzieci. Wtedy poczułem, że muszę z tym skończyć. Pomógł mi Alkotox, który kupiła mi żona. Początkowo nie wierzyłem w te krople, ale efekt przerósł moje oczekiwania. Już od 7 lat nie sięgam po alkohol i nie mam takiej potrzeby!

Zbigniew, 53 lata

W młodym wieku bardzo często sięgałem po alkohol. Po założeniu rodziny ustatkowałem się i piłem jedynie od czasu do czasu. Niestety potem nadeszły problemy. Straciłem pracę, a na dodatek odkryłem romans żony. Wpadłem w głęboką depresję, z którą nie potrafiłem sobie poradzić. Przez kilka lat spożywałem ogromne ilości alkoholu w samotności, odrzucając pomoc dzieci, sąsiadów czy znajomych. Chciałem z tym skończyć, ale uzależnienie było silniejsze ode mnie. Nie wiedziałem, co robić. Pewnego dnia w Internecie natrafiłem na krople Alkotox. Zacząłem je przyjmować i kiedy udało mi się utrzymać regularność, odczułem pozytywne efekty. Z każdym tygodniem stopniowo traciłem chęć spożywania alkoholu, aż całkowicie uwolniłem się od nałogu. Polecam Alkotox każdemu, kto pragnie odmienić swoje życie na lepsze.

Ile kosztuje suplement diety Alkotox?

Alkotox odznacza się bardzo atrakcyjną ceną na polskim rynku. Krople kosztują mniej niż wiele podobnych środków. Producent często ogłasza też promocje na swój suplement, dzięki czemu jedno opakowanie kupimy bardzo niską kwotę, biorąc pod uwagę jakość preparatu. Stosunek ceny do skuteczności Alkotoxu odgrywa kluczową rolę. W tym aspekcie krople Alkotox także przewyższają konkurencyjne rozwiązania.

Gdzie kupić suplement diety Alkotox?

Suplement diety Alkotox można kupić wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta. Tylko w tym sklepie online znajdują się oryginalne krople o naturalnym składzie. Podobne środki dostępne w aptekach lub innych miejscach nigdy nie pochodzą od twórców Alkotox. 

Nie warto zatem szukać kropli Alkotox w aptekach. Najlepiej od razu odwiedzić oficjalną stronę internetową. Tam poza złożeniem zamówienia na własne opakowanie produktu można również przeczytać więcej opinii konsumentów, instrukcję zażywania kropli czy inne przydatne informacje.