Promocja na domeny: domeny z kontem FREE .pl – 9,90 zł .eu – 9,90 zł .com.pl – 7,90 zł .waw.pl – 2,90 zł

Transfer domeny z NASK

Pomoc

Transfer domeny z NASK

Od 15 czerwca 2015 roku NASK wycofuje się z funkcji Registrara i przekazuje obsługę nazw domen swoim Partnerom. Jeśli posiadasz domeny w NASK, jak najszybciej przetransferuj je do Dobryhosting.

NASK rekomenduje usługi Dobryhosting – Grupa Adweb    >>>SPRAWDŹ<<<

Transfer domen polskich .PL (również funkcjonalnych i regionalnych) z NASK do Dobryhosting odbywa się w oparciu o wniosek transferowy, który wypełnia się zgodnie z aktualnymi danymi rejestracyjnymi domeny w NASK.

Przed wypełnieniem wniosku należy sprawdzić w bazie WHOIS datę rozpoczęcia okresu rozliczeniowego dla nazwy domeny oraz danych abonenta posiadanych przez NASK.

Wypełnij wniosek, wydrukuj go, podpisz a następnie wraz z dodatkowymi dokumentami, prześlij bezpośrednio do NASK na numer faksu: 022 380 83 01 lub skanem na adres: transfer@dns.pl. Listę dodatkowych dokumentów znajdziesz tutaj.

Wniosek transferu z NASK można złożyć:

  • najwcześniej 21 dni po dacie rejestracji domeny lub początku nowego okresu rozliczeniowego,
  • najwcześniej 21 dni po dacie ostatniego transferu.

Jednocześnie zainicjuj transfer na stronie Dobryhosting wpisując nazwę domeny, której obsługę chcesz do nas przenieść. W polu „Authinfo” wpisz: „brak authinfo”.

Transfer domeny z NASK jest bezpłatny. Domeny zachowują swój okres rozliczeniowy. Chętnie na nie odpowiemy na Twoje pytania. Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi Klienta.

Zobacz również