Promocja na domeny: domeny z kontem FREE .pl – 9,90 zł .eu – 9,90 zł .com.pl – 7,90 zł .waw.pl – 2,90 zł

pomoc

Pomoc

rozwiń zwiń
Jak skonfigurować pocztę Dobryhosting?

Właściwa konfiguracja poczty Dobryhosting pozwala na odbieranie wiadomości przy pomocy programu pocztowego (np. MS Outlook, Thunderbird) oraz urządzeń mobilnych.

więcej

rozwiń zwiń
Co oznaczają parametry konta pocztowego?

Wśród parametrów poczty e-mail znajdziemy nazwy, które czasami mogą brzmieć tajemniczo. Z punku widzenia osoby, stawiającej pierwsze kroki w sieci, najważniejszymi będą: pojemność konta pocztowego, liczba skrzynek, filtr antyspamowy, autoresponder, aliasy poczty i funkcja catch-all.

więcej

rozwiń zwiń
Jak włączyć powiadomienie sms o nowej poczcie?

Dzięki funkcji powiadomień otrzymasz wiadomość na swój numer komórkowy za każdym razem, gdy na twoje konto pocztowe w Dobryhosting przyjdzie nowy e-mail.

więcej

rozwiń zwiń
Jak włączyć autoresponder?

Autoresponder pozwala na uruchomienie automatycznej odpowiedzi na wiadomość e-mail wysłaną na Twoją skrzynkę pocztową. Przykładowo, możesz w ten sposób poinformować nadawcę wiadomości, że jesteś na urlopie i odpowiesz po powrocie.

więcej

rozwiń zwiń
Jak włączyć funkcję catch-all?

Funkcja catch-all pozwala na odbieranie wszystkich wiadomości e-mail, wysłanych pod adres w Twojej domenie. Dzięki temu otrzymasz wiadomość nawet wtedy, gdy ktoś popełni błąd i wpisze adres nieistniejącej skrzynki mailowej.

więcej

rozwiń zwiń
Jak dodać alias do skrzynki e-mail?

Dla swojego konta pocztowego możesz stworzyć aliasy. To alternatywne adresy pocztowe, połączone z Twoim głównym kontem. Każda wiadomość wysłana na adres będący aliasem trafi do skrzynki odbiorczej głównego konta pocztowego.

więcej

rozwiń zwiń
Jak stworzyć konto e-mail i konto FTP?

Nowe konto pocztowe oraz konto FTP możesz stworzyć w tym samym miejscu panelu hostingowego.

więcej

Najczęstsze pytania
  • Jak skonfigurować pocztę Dobryhosting?
  • Co oznaczają parametry konta pocztowego?
  • Jak stworzyć konto e-mail i konto FTP?