Promocja na domeny: domeny z kontem FREE .pl – 9,90 zł .eu – 9,90 zł .com.pl – 7,90 zł .waw.pl – 2,90 zł

pomoc

Pomoc

rozwiń zwiń
Usługa ukrywania danych abonenta w bazie WHOIS

Dane abonentów domen globalnych (.com, .org, .biz, .info, .net) – firm i osób prywatnych – są dostępne w internetowej, ogólnodostępnej bazie WHOIS.

więcej

rozwiń zwiń
Transfer domeny z NASK

Od 15 czerwca 2015 roku NASK wycofuje się z funkcji Registrara i przekazuje obsługę nazw domen swoim Partnerom. Jeśli posiadasz domeny w NASK, jak najszybciej przetransferuj je do Dobryhosting.

więcej

rozwiń zwiń
Potwierdzenie adresów e-mail dla domen globalnych

Abonenci domen globalnych (np. .com lub .net) muszą potwierdzić kontaktowy adres e-mail po wykonaniu operacji na swojej domenie.

więcej

rozwiń zwiń
Faktury elektroniczne w Dobryhosting

Faktura elektroniczna to usługa, dzięki której zamiast tradycyjnego listu, faktury za korzystanie z usług Dobryhosting są wysyłane jako plik PDF na wskazany adres e-mail.

więcej

rozwiń zwiń
Jak sprawdzić kto jest właścicielem domeny?

Podstawowe dane dotyczące konkretnej domeny internetowej można poznać dzięki bazie WHOIS. Znajdziemy w niej informacje dotyczące samej domeny, osoby lub podmiotu, który ją zarejestrował oraz rejestratora.

więcej

rozwiń zwiń
Jak dodać subdomenę?

Będąc abonentem domeny można tworzyć kolejne subdomeny, takie jak kariera.adweb.pl. Każda z subdomen może prowadzić do różnych stron.

więcej

rozwiń zwiń
Jak zrobić przekierowanie 301?

Dzięki przekierowaniu internauta wpisujący w przeglądarce adres internetowy zostanie automatycznie przeniesiony na inny. Dla wyszukiwarki Google jest to jasny sygnał która wersja adresu jest głównym adresem witryny i który z nich należy zaindeksować.

więcej

rozwiń zwiń
Jak zmienić delegację domeny na serwery Dobryhosting?

Dzięki zmianie delegacji możesz skierować domenę zarejestrowaną w innej firmie na konto hostingowe utrzymywane w Dobryhosting. Aby rozpocząć proces zmiany delegacji dodaj ją do naszych serwerów.

więcej

rozwiń zwiń
Czym jest opcja na domenę?

Zakładając opcję na konkretną domenę gwarantujemy sobie pierwszeństwo do rejestracji tej domeny w momencie gdy będzie wygasać. Jeżeli dotychczasowy abonent nie przedłuży swojej domeny lub o tym zapomni, osoba która utworzyła opcję może wykupić wymarzony adres.

więcej

rozwiń zwiń
Czy mogę dostać jedną fakturę za odnowienie kilku domen?

Tak. Jako jeden z nielicznych rejestratorów na polskim rynku oferujemy możliwość zrównania okresów abonamentowych posiadanych domen

więcej

rozwiń zwiń
Jak mogę zapłacić za usługi Dobryhosting?

Korzystając z usług Dobryhosting masz do dyspozycji dwa sposoby płatności – przelew bankowy lub płatności elektroniczne

więcej

rozwiń zwiń
Jak zarejestrować domenę?

Co zrobić, gdy wybrana nazwa nie jest dostępna do rejestracji? Czy podczas rejestracji można podać fałszywe dane? Na jaki okres można zarejestrować domenę? Dlaczego cena rejestracji domeny różni się od ceny przedłużenia? Jak zarejestrować kilka domen jednocześnie?

więcej

rozwiń zwiń
Jak wybrać nazwę domeny?

Nazwa, jaką wybierzesz rejestrując domenę, ma duży wpływ na to, ilu użytkowników będzie w przyszłości odwiedzać witrynę. Główna zasada, jaką należy się kierować mówi, że domena ma ułatwiać, a nie utrudniać dotarcie do strony. Co to oznacza w praktyce?

więcej

rozwiń zwiń
Co oznaczają różne końcówki domen?

Czyli czym różni się adres w domenie .com.pl od zakończonego .com oraz co wspólnego z telewizją ma domena .tv.

więcej

rozwiń zwiń
Jak zarejestrować domeny z polskimi znakami?

Domeny IDN (Internationalized Domain Name) to adresy internetowe zawierające znaki spoza systemu ASCII, takie jak litery z polskimi znakami diakrytycznymi (ą, ś, ć, ź, ż i inne).

więcej

rozwiń zwiń
Jakich znaków można użyć w domenie?

Każda domena internetowa może składać się z liter, cyfr i znaku myślnika. Istnieją jednak pewne ograniczenia, o których warto pamiętać rejestrując nowy adres.

więcej

rozwiń zwiń
Czym jest domena internetowa?

Domena internetowa to unikalny adres, pozwalający na odnalezienie usługi dostępnej w sieci. Dzięki domenom, możesz w łatwy sposób dotrzeć do strony WWW lub wysłać e-mail do adresata poczty elektronicznej.

więcej

Najczęstsze pytania
  • Jak zarejestrować domenę?
  • Jak wybrać nazwę domeny?
  • Czym jest domena internetowa?