Promocja na domeny: domeny z kontem FREE .pl – 9,90 zł .eu – 9,90 zł .com.pl – 7,90 zł .waw.pl – 2,90 zł

Pomoc hosting

Jak zamówić serwer dedykowany w Dobryhosting?

Zamówienie serwera dedykowanego odbywa się inaczej niż w przypadku hostingu współdzielonego. Za każdym razem nasi pracownicy ustalają z klientem jakie wymagania techniczne ma konkretny projekt internetowy.

Czym jest serwer dedykowany?

W przeciwieństwie do hostingu współdzielonego, serwer dedykowany nie jest używany przez kilku lub kilkunastu użytkowników.

Faktury elektroniczne w Dobryhosting

Faktura elektroniczna to usługa, dzięki której zamiast tradycyjnego listu, faktury za korzystanie z usług Dobryhosting są wysyłane jako plik PDF na wskazany adres e-mail.

Jak dodać domenę do hostingu?

Korzystając z hostingu w Dobryhosting możesz w łatwy sposób podpiąć domenę zarejestrowaną w innej firmie lub utrzymywaną w Dobryhosting.

Co należy zrobić, gdy strona www nie działa?

Przede wszystkim nie wpadać w panikę. Zanim zadzwonisz na infolinię możesz we własnym zakresie sprawdzić gdzie leży problem. To pomoże nam szybciej wyeliminować usterkę i przywrócić dostępność strony.

Jak stworzyć katalog chroniony hasłem?

Stworzenie katalogu na serwerze, do którego dostęp za pomocą przeglądarki będzie zabezpieczony hasłem, to wygodna metoda udostępniania danych współpracownikom.

Jak wybrać wersję PHP?

Pakiety hostingowe w Dobryhosting obsługują PHP w wersji 5.2, 5.3 oraz 5.5. Klient może sam wybrać wersję PHP. Na jednym koncie hostingowych można uruchomić strony lub aplikacje korzystające z różnych wersji PHP.

Jak korzystać z FTP?

Protokół FTP umożliwia przesyłanie plików na serwer oraz pobieranie ich na dysk komputera. Dzięki temu swoje konto hostingowe możesz wykorzystać jako dysk w chmurze – wysłać pliki i mieć do nich dostęp z dowolnego urządzenia, podłączonego do sieci. Możesz również udostępniać pliki innym osobom, wysyłając im link.