Promocja na domeny: domeny z kontem FREE .pl – 9,90 zł .eu – 9,90 zł .com.pl – 7,90 zł .waw.pl – 2,90 zł

Pomoc domeny

Transfer domeny z NASK

Od 15 czerwca 2015 roku NASK wycofuje się z funkcji Registrara i przekazuje obsługę nazw domen swoim Partnerom. Jeśli posiadasz domeny w NASK, jak najszybciej przetransferuj je do Dobryhosting.

Faktury elektroniczne w Dobryhosting

Faktura elektroniczna to usługa, dzięki której zamiast tradycyjnego listu, faktury za korzystanie z usług Dobryhosting są wysyłane jako plik PDF na wskazany adres e-mail.

Jak sprawdzić kto jest właścicielem domeny?

Podstawowe dane dotyczące konkretnej domeny internetowej można poznać dzięki bazie WHOIS. Znajdziemy w niej informacje dotyczące samej domeny, osoby lub podmiotu, który ją zarejestrował oraz rejestratora.

Jak dodać subdomenę?

Będąc abonentem domeny można tworzyć kolejne subdomeny, takie jak kariera.adweb.pl. Każda z subdomen może prowadzić do różnych stron.

Jak zrobić przekierowanie 301?

Dzięki przekierowaniu internauta wpisujący w przeglądarce adres internetowy zostanie automatycznie przeniesiony na inny. Dla wyszukiwarki Google jest to jasny sygnał która wersja adresu jest głównym adresem witryny i który z nich należy zaindeksować.

Czym jest opcja na domenę?

Zakładając opcję na konkretną domenę gwarantujemy sobie pierwszeństwo do rejestracji tej domeny w momencie gdy będzie wygasać. Jeżeli dotychczasowy abonent nie przedłuży swojej domeny lub o tym zapomni, osoba która utworzyła opcję może wykupić wymarzony adres.