Promocja na domeny: domeny z kontem FREE .pl – 9,90 zł .eu – 9,90 zł .com.pl – 7,90 zł .waw.pl – 2,90 zł

promocje-thumb

O firmie

Dobryhosting

Jesteśmy marką Grupy Adweb i od 2004 r. skracamy drogę od Twojego pomysłu do pełnego sukcesu w internecie. Korzystając z usług Dobryhosting możesz zarejestrować dowolną domenę internetową i skorzystać z hostingu dopasowanego do Twoich potrzeb. Pozostałe marki Grupy Adweb sprawią, że o Twoim projekcie dowie się świat.

Zobacz czym zajmuje się Grupa Adweb 

Poznaj nasze standardy

Zdarzyło Ci się usłyszeć w słuchawce „nie da się” podczas rozmowy z infolinią?

To na pewno nie była infolinia Dobryhosting. Nasi konsultanci potrafią rozwiązać każdy problem i skonfigurować pod indywidualne zamówienie.

Twoja domena wygasła, bo zapomniałeś jej odnowić?

U nas takie rzeczy się nie zdarzają. Wiemy, że poczta elektroniczna nie jest doskonała. Dlatego oprócz wysyłania wiadomości e-mail dzwonimy do naszych klientów i przypominamy im o końcu okresu abonamentowego.

Straciłeś klientów z powodu przerw w działaniu strony?

Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać. W Dobryhosting postawiliśmy na stabilne łącza internetowe i bezpieczną serwerownię GTS Energis zlokalizowaną w Polsce. Dzięki temu nasza strona jest dostępna przez 99,96% czasu.

Co dostajesz korzystając z usług Dobryhosting?

  • Największy wybór domen narodowych na rynku i hosting, który ma działać, a nie dobrze wyglądać w tabelkach z parametrami.
  • Bezpłatne wsparcie specjalistów, którzy skonfigurują usługi specjalnie dla Ciebie.
  • Profesjonalną obsługę klienta, która w Twoim imieniu zarejestruje nawet najbardziej egzotyczną końcówkę i załatwi wszystkie formalności.
  • Wszystko, co sprawia, że utrzymanie domen i hostingu jest łatwiejsze – jedną fakturę za odnowienie kilku domen, odroczony termin płatności, e-faktury, bezpłatne kopie bezpieczeństwa i znacznie więcej.
  • Stale rozwijaną infrastrukturę hostingową – inwestujemy w sprzęt, a nie w reklamy telewizyjne.

o firmie