Promocja na domeny: domeny z kontem FREE .pl – 9,90 zł .eu – 9,90 zł .com.pl – 7,90 zł .waw.pl – 2,90 zł

Jak włączyć autoresponder?

Pomoc

Jak włączyć autoresponder?

Autoresponder pozwala na uruchomienie automatycznej odpowiedzi na wiadomość e-mail wysłaną na Twoją skrzynkę pocztową. Przykładowo, możesz w ten sposób poinformować nadawcę wiadomości, że jesteś na urlopie i odpowiesz po powrocie.

  1. Zaloguj się do swojego konta pocztowego przez stronę poczta.Dobryhosting i wejdź do zakładki Ustawienia. Logowanie do panelu hostingowego nie jest konieczne.
  2. W zakładce Autoresponder możesz zdefiniować własną automatyczną wiadomość oraz wybrać dodatkowe ustawienia:

Konto użytkownika – wyświetla nazwę aktualnie zalogowanego konta.

Odpowiedź co – określa jak często automatyczna wiadomość będzie wysyłana na dany adres. Przykładowo, wybranie opcji „1 dzień” oznacza, że nadawca otrzyma tylko jedną automatyczną odpowiedź dziennie nawet wtedy, gdy w ciągu dnia wyśle kilka wiadomości. Opcja „1 sekunda” spowoduje wysłanie automatycznej odpowiedzi na każdą odebraną wiadomość.

Email od – w tym polu należy wpisać adres e-mail.

Subject – to miejsce na temat wiadomości.

Treść autoodpowiedzi – pole na wiadomość, którą otrzymają w odpowiedzi osoby piszące na Twój adres. Wiadomość zostanie wysłana jako czysty tekst (a nie HTML).

Po zdefiniowaniu autorespondera wiadomości będą wysyłane aż do momentu jego wyłączenia. Można zrobić to po zalogowaniu się do konta pocztowego.