Promocja na domeny: domeny z kontem FREE .pl – 9,90 zł .eu – 9,90 zł .com.pl – 7,90 zł .waw.pl – 2,90 zł

Faktury elektroniczne w Dobryhosting

Pomoc

Faktury elektroniczne w Dobryhosting

Faktura elektroniczna to usługa, dzięki której zamiast tradycyjnego listu, faktury za korzystanie z usług Dobryhosting są wysyłane jako plik PDF na wskazany adres e-mail.

Co zyskujesz dzięki e-fakturom?

  • Oszczędność czasu. Faktury elektroniczne są wysyłane tuż po zaksięgowaniu wpłaty.
  • Łatwy dostęp do dokumentów. W każdej chwili można wydrukować fakturę lub sprawdzić historię płatności, logując się do panelu klienta.
  • Niższe koszty biurowe. Faktury elektroniczne można przechowywać w komputerze, co pozwala zaoszczędzić miejsce przeznaczone na dokumenty.

Jak aktywować faktury elektroniczne?

Przejście na faktury elektroniczne jest bezpłatne i możliwe w jeden z dwóch sposobów:

  1. Samodzielnie, po zalogowaniu do panelu klienta. Wystarczy zaznaczyć pole „Zgadzam się na otrzymywanie e-faktur od Grupy Adweb”. Znajduje się ono w zakładce Panel użytkownika (panel domenowy) oraz Moje dane (panel hostingowy).
  2. Kontaktując się z naszym Centrum Obsługi Klienta. Potrzebne dane można znaleźć w zakładce Kontakt. Nasi pracownicy dokonają koniecznych zmian w Twoim panelu klienta.

Nowi klienci Dobryhosting domyślnie otrzymują faktury elektroniczne.

Co jeszcze warto wiedzieć?

  • Faktura elektroniczna jest pełnoprawną fakturą VAT. Stanowi prawną podstawę do rozliczeń podatkowych w firmie. Więcej informacji znajdziesz w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 20 grudnia 2012.
  • Faktury otrzymanej pocztą nie trzeba drukować. Wystarczy, że będzie przechowywana na dysku twardym komputera lub w skrzynce odbiorczej.
  • Wciąż możesz otrzymywać faktury w formie papierowej. Zmiana jest możliwa w każdej chwili po zalogowaniu do panelu klienta lub poprzez kontakt z Centrum Obsługi Klienta.