Promocja na domeny: domeny z kontem FREE .pl – 9,90 zł .eu – 9,90 zł .com.pl – 7,90 zł .waw.pl – 2,90 zł

domeny

Domeny

Transfer domen

Dlaczego warto przenieść domeny do nas?

NASK rekomenduje usługi Dobryhosting – Grupa Adweb    >>>SPRAWDŹ<<<

Oszczędzasz. Odnowienie Twoich domen jest za drogie? Zadzwoń do nas i sprawdź ile możesz zaoszczędzić. Na pewno zaoferujemy Ci dobrą cenę.

Nie musisz pamiętać o wygasających domenach. My o nich pamiętamy! Zawsze dzwonimy do naszych klientów i przypominamy o końcu okresu rozliczeniowego.

Przeniesienie domen jest łatwiejsze niż myślisz. Transfer domeny to bezpłatny i całkowicie bezpieczny sposób na zmianę rejestratora. Bez ryzyka utraty domen i przerw w działaniu Twojej strony lub poczty e-mail.

Możesz płacić tak, jak jest Ci wygodnie. W Dobryhosting dostaniesz jedną fakturę za odnowienie wszystkich swoich domen. Możesz ją opłacić korzystając z nowoczesnych kanałów elektronicznych. Potrzebujesz odroczonego terminu płatności? Nie ma sprawy. U nas o nic niezwykłego.

Obsługą Twoich domen zajmuje się NASK? Od 15 czerwca 2015 roku NASK wycofuje się z funkcji Registrara i przekazuje obsługę nazw domen swoim Partnerom.

Zapoznaj się z instrukcją transferu domen .pl z NASK i już dziś bezpłatnie przenieś swoje domeny do Dobryhosting

Skontaktuj się z nami, jako Partner NASK zaproponujemy Ci atrakcyjną cenę na przedłużenie domeny internetowej oraz pomożemy przejść przez procedurę transferu.

transfer domen